ROSS - Čtvrtkruhový sprchový kout Luxus 90x90 cm s protiskluzovou vaničkou z litého mramoru, čiré bezpečnostní sklo 6 mm úpravou proti vodnímu kameni

Kód: KR90X90LUXUS
Cena včetně vaničky
Značka: ROSS
18 990 Kč –16 %
ROSS - Čtvrtkruhový sprchový kout Luxus 90x90 cm
18 990 Kč –16 % 15 990 Kč 13 214,88 Kč bez DPH
Skladem

Sprchová zástěna Sigma plus 100 x 80 cm + sprchová vanička z litého mramoru tvoří dokonalý celek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sprchová zástěna Sigma je tvořena dvojitými posuvnými dveřmi z čirého bezpečnostního skla 6 mm silného. Hliníkové profily a kovové madlo dávají zástěně punc moderního stylu. Silikonové a magnetické těsnění se postarají o dokonalou vodotěsnost. Mezi zástěnou a vaničkou je použito těsnění TOPSEAL. Díky odklopnému systému pojezdů se při čištění dostanete i do těchto zpravidla špatně dostupných míst. Mramorová vanička má ostré hrany, které umožní bezspárové přisazení ke stěně. Vanička je dodávána v bílé základní variantě, nicméně je možné u některých typů zvolit barevné provedení v libovolném odstínu dle vzorníku RAL, toto je uvedeno vždy u konkrétní vaničky.

Parametry:

- rozměr koutu: 90x90x195 cm 
- rám:  leštěný AL v barvě chrom
- výplň: 6 mm čiré bezpečnostní sklo
- šířka: vstupu: 55 cm
- vanička: litý mramor 3 cm, odpad vpravo

Vychytaná technologie a dlouhá životnost

Stabilní profily z leštěného hliníku vypadají nejen velmi pěkně, ale především jsou odolné vůči korozi a dalším vlivům. Skvěle těsnící rám zajistí, že všechna voda zůstane ve sprchovacím koutě. Spodní ložiskové pojezdy mají pružinky, takže spodek sprchových dveří lze jednoduše odklopit a dostat se tak na hůře přístupná místa. Velmi vám tak usnadní údržbu sprchového koutu. Objednejte si sprchový kout, který v sobě spojuje výborné užitné vlastnosti, elegantní vzhled a výhodnou cenu!

Utěsnění bez kompromisů

Tyto sprchové dveře disponují super těsnícím rámem, který zajišťuje, že podlaha po sprchování zůstane suchá a vy si tak nezpůsobíte úraz. Výrobci však nezapomněli ani na spodní utěsnění a dveře vybavili transparentními plastovými profily, které nedají uniknout ani kapce.

Sprchová vanička z litého mramoru:

  • Nízká nástupní hrana
  • Protiskluzová úprava
  • Součástí balení jsou montážní nožičky
  • sifon není součástí vaničky, nutno doobjednat

 

Doba dodání 5-7 dní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čtvrtkruhové sprchové kouty 85 - 90 cm
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 70 kg