Koupelnové doplňky

Koupelnové doplňky jsou pomyslnou třešničkou na dortu při zařizování vaší koupelny. Dodávají koupelně šmrnc, jsou praktické a navíc dělají z vaší koupelny útulnější a zabydlenější místo. Při výběru doplňků ctěte jednoduché pravidlo: své k svému. Vyvarujte se přehnanému kombinování stylů a jednoduše spolu laďte stejné barvy, materiály a styly.

Umístění doplňků do koupelny je stěžejní. U žádného umyvadla by neměl chybět držák na ručník, kelímek, držák na zubní kartáček, mýdlenka nebo dávkovač mýdla. Ve většině případu nad umyvadlem umístíte koupelnové zrcadlo. Prostor mezi umyvadlem a zrcadlem můžete vyplnit poličkou, na které můžete položit kosmetické zrcadlo, které stále více využívají nejen ženy, ale i muži při holení. Další umístění se týká toalety, zde by rozhodně neměl chybět WC kartáč. Nenechávejte toaletní papír ležet volně na zemi a obstarejte mu pěkný držák.

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.