Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek musí na rozdíl od ostatního nábytku ve vašem domě/bytě vydržet extrémní podmínky. Vysoké teploty, vlhko, pára a kontakt s vodou dávají nábytku pořádně zabrat, je tedy zřejmé, že je dobré zainvestovat do kvalitních kousků, které vám vydrží déle. Zároveň je ale jasné, že by nábytek měl stylem i barvami ladit se zbytkem vaší koupelny a dotvořit tak celkový dojem.

Kvalitní koupelnový nábytek je vyrobený z masivního dřeva, především tropické dřeviny jsou velmi odolné vůči vodě. Samotné dřevo ale nestačí, proto je důležité, aby mělo i potřebnou povrchovou úpravu, která vašemu nábytku do koupelny dodá ještě větší odolnost a prodlouží tak jeho životnost. Při výběru se zaměřte také na detaily jako jsou panty a kování, ty by měly být z materiálů odolných vůči korozi. Chytrou vychytávkou, které ocení především rodiny s dětmi, jsou panty s tlumiči dorazu, které zabrání zbytečnému “třískání” a také jsou bezpečné.

 
7490
7491174907491
Značky

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.