ROSS DIMENSION posuvné sprchové dveře 120cm čiré bezpečnostní sklo 6 mm úpravou proti vodnímu kameni na bázi nanotechnologie

Kód: ROSSDIMENSION120
Tip
Značka: ROSS
7 990 Kč –10 %
ROSS DIMENSION posuvné sprchové dveře 120cm | czkoupelna
7 990 Kč –10 % 7 190 Kč 5 942,15 Kč bez DPH
Skladem

Tyto posuvné sprchové dveře ROSS DIMENSION jsou určeny pro instalaci do niky. Jedná se o jednokřídlé posuvné dveře o šířce 120 cm.

Posuvné sprchové dveře ROSS DIMENSION jsou pečlivě navrženy tak, aby působily jako funkční i designový prvek sprchového koutu. Na výrobu byly použity kvalitní materiály. Konstrukce je vyrobena z leštěného hliníku, jako výplň je bezpečnostní sklo o síle 6 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stabilní konstrukce a nadstandardní rozměr vám poskytne při sprchování maximální komfort. Vytvoření sprchového prostoru, který splňuje individuální požadavky, dokonale ladí s rozměry a specifiky koupelny, je pro mnoho lidí docela výzvou. Spolu s námi však máte možnost vybrat si dveře do niky tak, aby váš sprchový kout splňoval přesně vaše požadavky. Tento model se hodí jak pro instalaci bez vaničky, tak i pro tradiční sprchy se sprchovou vaničkou.

Značka Ross klade velký důraz na kvalitu svých výrobků, ale zároveň se nevzdává elegantního, sofistikovaného vzhledu. Tato jemná kombinace designu a efektivity odlišuje značku od konkurence. Modely posuvných sprchových dveří, které jsou k dispozici v našem eshopu jsou vyrobeny z odolného materiálu, který dveřím zajistí dlouhou životnost a bezchybný vzhled.  Hliníkové profily, válečky nebo rukojeti jsou konstrukční prvky, které výrazně ovlivňují vzhled sprchového koutu. Kromě vizuálních vlastností jsou odolné a snadno se používají. Výběrem posuvných dveří ROSS DIMENSION již nemusíte volit mezi vzhledem a funkčností. Vaše koupelna získá obojí.

Rozměr: ROSS DIMENSION /1200 - instalační rozměr 117,5 - 120,5 cm

Technické parametry

Materiál profilu: Hliník
Dveře: Posuvné jednodílné
Výška dveří: 185 cm
Barva: Brillant
Materiál výplně: Bezpečnostní sklo
Typ výplně: Transparent
Síla skla: 6 mm
Šířka vstupu: 51cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Posuvné sprchové dveře do niky 110 - 120 cm
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 35 kg