ROSS Lordy 110x190 cm - jednokřídlé sprchové dveře 106-111 cm dveře lze instalovat na pravou i levou stranu

 
  • 1 z 4
 

lze instalovat na vaničku a nebo přímo na dlažbu

Dostupnost 5 dnů
Cena 9 496 Kč bez DPH
11 490 Kč    
Kód produktu ROSSLORDY110X190
Značka ROSS
Kategorie Jednokřídlé sprchové dveře 110 cm
Záruka 2 roky
 

Jednokřídlé sprchové dveře ROSS LORDY 110


Sprchové bezrámové dveře ROSS LORDY 110 reprezentují vizuální jednoduchost, rychlou instalaci a praktickou každodenní údržbu.

Sprchové dveře ROSS LORDY 110 jsou jednokřídlé dveře s pevným dílem, které se mechanicky otevírají do vnitřní strany prostoru Vaší koupelny. Samotnou výplň dveří tvoří tvrzené bezpečnostní sklo s šířkou 6 mm, které je po bočních stranách vsazené do elegantního AL rámu s výbornou tvárností, leštitelnosti a protikorozní odolností. Průměrná výška vrstvy oxidu hliníku na AL rámu představuje 2 – 5 µm, díky čemuž rámová konstrukce nevykazuje žádné známky koroze ani po 96 hodinovém testu působení neutrálního solného roztoku.

Z hlediska jednotlivých komponentů se sprchové dveře ROSS LORDY 110 skládají ze dvou pevných bočních lišt připevněných ke stěně a pohyblivých jednokřídlých dveří osazených na hliníkových nadzdvihovacích pantech.

Sprchové dveře ROSS LORDY 110 patří do skupiny bezrámových dveří do niky, jelikož se AL rám nachází pouze na bočních stranách sprchových dveří a při vstupu do sprchovacího prostoru vrchní rám uživateli nepřekáží. Gumové těsnění nacházející se ve spodní části dveří je vysoce odolné vůči extrémním teplotám od -20°C do +80°C.

Sprchové dveře ROSS LORDY 110 představují správnou volbu z hlediska každodenní údržby. Povrch tvrzeného skla je upravený speciální vrstvou Easy Clean, která je antibakteriální, odolná vůči usazování vodního kamene a efektivně bojuje proti mýdlovým nečistotám v průběhu Vašeho sprchování. Sodno-vápenato-křemičité sklo je zároveň pětkrát odolnější vůči bočnímu nárazu. Při případném rozbití se kalené sklo díky modernímu technologickému zpracování roztříští na velmi malé neostré úlomky zabraňující poranění.

Sprchové dveře ROSS LORDY 110 jsou výhodným řešením z hlediska dlouhodobé investice do Vaší koupelny, protože jejich technické provedení umožňuje bezbariérový přístup ke každodenní hygieně celého těla. Při samotném usazování sprchových dveří LORDYY 110 uživatel ocení variabilitu nastavitelné šířky v rozpětí 5 centimetrů, možnost oboustranného provedení montáže na pravou nebo levou stranu podle individuální potřeby.

Pokud potřebujete otevíraní dveří nejen ven, ale dovnitř, podívejte se na naše dvoukřídlé dveře Ross.

Parametry:

- sprchové dveře do niky otvírací, jednokřídlé dveře do sprchy
- rozměry 106 - 110 x 190 cm
- šířka průchodu 58 cm
- sklo ČIRÉ
- šířka skla 6 mm
- leštěný ALU rám (chrom)
- pochromované madlo
- rozměr bočního dílu: 37,5 cm

Dodáváno bez vaničky !

Hmotnost 40 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.