Sprchové a masážní boxy

Kdo z vás by pohrdl příjemnou uvolňující masáží? Vodní masáže patří k vůbec nejstarším typům masáží vůbec. Abyste si dopřáli dokonalý relax nemusíte v dnešní době nutně do lázní. Masážní sprchové boxy jsou skvělou alternativou a odvedou svou práci stejně dobře, jako přeplněné veřejné lázně. Užívejte si hýčkání celého těla přímo z pohodlí vašeho domova.

První, co by vás při masážních boxech mohlo odradit je mylná představa o tom, že jejich instalace je složitá. Většina masážních boxů se dodává již jako jeden samostatný celek, který snadno zakomponujete do své koupelny. Nemusíte tak řešit izolaci ani těsnění dveří. Moderní sprchové masážní boxy mají plnou řadu funkcí, které zaručují nepopsatelný zážitek z každého sprchování. 

Masážní sprchový box je vybaven několika tryskami ze všech stran, stropní hlavicí, která vytvoří proud vody připomínající tropický déšť, aromaterapii nebo dokonce parní panel, díky kterému máte rázem z boxu saunu.

 
12591
4450811259144508
Značky

Stránka 1 z 2 - 24 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 24 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.