Sprchové kouty

Sprchový kout neodmyslitelně patří do každé koupelny, používáme ho dnes a denně. Obecně jsou sprchové kouty velmi oblíbené a současná doba nabízí nepřeberné množství velmi stylových a zároveň funkčních typů sprchových koutů.

Základní členění podle tvaru nabízí sprchové kouty obdelníkové, čtvercové nebo různé varianty půlkruhových koutů, ty se umísťují především od rohů koupelny. Dalším aspektem, který budete při výběru zvažovat je styl otevírání sprchových dveří. Zde si můžete vybrat z posuvného, zalamovacího, pantového (otočného) nebo shrnovacího otevírání. V neposlední řadě by vás měla zajímat konstrukce koutu. Ta je tvořena buďto rámem a nebo je bezrámová.

Sprchové kouty standardně nabízíme se sprchovou vaničkou nebo bez. Jestliže se rozhodnete pro kout s vaničkou, zamyslete se nad velikostí i celkovou hloubkou vaničky. Při variantě bez sprchové vaničky budete do sprchového koutu potřebovat nainstalovat odtokové žlábky.

 
649
22990164922990
Značky

Stránka 1 z 11 - 132 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 11 - 132 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.