Sprchové příslušenství

Ani sprchové kouty se neobejdou bez pořádné kvalitní výbavy. Proto je potřeba sprchové příslušenství brát nejen jako nadstandard, ale jako nutnou potřebu k perfektnímu požitku ze sprchování. Sprchové příslušenství obecně zahrnuje veškeré vybavení od sprchových hlavic, hadic, poliček, sprchových držáků, setů nebo sprchových baterií.

Sprchové hlavice můžeme rozdělit na dva druhy. Prvním je klasická ruční sprcha, bez které se žádný sprchový kout neobejde. Vybrat si můžete z klasické verze s jedním proudem nebo moderní výkonné disponující až 5 možnými funkcemi. Naprostá nezbytnost platí i druhého typu, kterým je stropní sprcha nebo také hlavová sprcha. Současné moderní hlavové sprchy mohou být velkolepým designovým kouskem, které se rázem stanou dominantou celého sprchového koutu. Využít můžete i rafinovanou kombinaci setu, ten obsahuje oba typy sprchových hlavic. 

Veškeré příslušenství do sprchového koutu je vyrobeno z kvalitních odolných materiálů, které vydrží působení vody a teplotních změn.

 
799
679017996790
Značky

Stránka 1 z 2 - 20 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 20 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.