Topení a radiátory

Koupelna je místem k odpočinku, horká sprcha nebo vana dokáže dokonale uvolnit naše unavené tělo po náročném dni v práci. Shodneme se ale na tom, že vylézt po příjemném prohřátí zpátky do vymrzlé koupelny je více než nepříjemné. Pokud člověk nemá po ruce župan, stává se pobyt v koupelně nekomfortní. Naštěstí se tomu dá lehce zabránit a to pomocí topení a radiátorů.

Vůbec nejoblíbenějším typem topení je koupelnový žebřík. Žebříky jednoznačně válcují klasické radiátory a to hned z několika důvodů. Jsou moderní, estetické, snadné na údržbu, dokonale vyhřejí koupelnu a usuší nebo nahřejí vaše ručníky. Jejich tvar je různorodý - od klasických žebříku, přes moderní spirály. Koupelnové žebříky mohou být elektrické, klasické teplovodné nebo kombinované. Teplo je tedy vytvářeno pomocí elektrické energie nebo ústředního topení.

Pokud máte to štěstí a vlastníte velkou koupelnu, koupelnový žebřík vám asi jen tak stačit nebude. Proto nezapomeňte koupelnu vybavit ani klasickými radiátory. Velmi populární styl vytápění je v dnešní době také podlahové topení.

 

Záznamy nebyly nalezeny...