Vany

Vany bez pochyby zajišťují jeden z nejlepších způsobů odpočinku a to v podobě teplé koupele. Každá koupelna je ale trochu jiná, proto jí musíte přizpůsobit i výběr vhodné vany. Do panelákových a bytových koupelen, kde často bojujete s prostorem, se hodí obdelníkové a kulaté vany menších rozměrů, případně rohové vany. V případě domu se můžete zaměřit na vany už i větších rozměrů, jako jsou například masivní rohové vany, atypické vany a také volně stojící vany. Králem veškéreho odpočinku a také luxusu jsou poté hydromasážní vany.

Při výběru nezohledňujte pouze provedení, ale také materiál, ze kterého je vyrobena. Mezi vůbec nejoblíbenější druh, využívaný hojným počtem domácnosti, patří vany akrylátové. Pokud vám akrylát z nějakého důvodu nevyhovuje, nabízí se zde možnost i jiných materiálů - smaltovaná ocel, litina nebo také mramor. Za zmínku stojí i různá barevné provedení, v dnešní době nemusí být vana nutně bílá.

 
17638
3979711763839797
Značky
Rozměry vany

Stránka 1 z 3 - 28 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 28 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.