Vodovodní baterie

Asi se všichni shodneme na tom, že vodovodní baterie by měly být nejen krásné, ale především i funkční. Zároveň by se měli s umyvadlem skvěle doplňovat, jejich souhra by měla tvořit ucelený příjemný dojem. Sladit ale tyto 2 prvky není mnohdy jednoduché, a to především díky všemožným aspektům, které nás při výběru ovlivňují.

Umyvadlové baterie již nejsou pouhým praktickým prvkem, ale stávají se z nich mnohem více designové záležitosti. Dalo by se říct, že ke každému umyvadlu už existuje vhodný typ vodovodní baterie. Nestárnoucí klasikou jsou nástěnné baterie, které se hodí ke každému typu umyvadla. Dalším druhem jsou stojánkové baterie, které se hodí spíše k umyvadlům na desku. Vybírat můžete z klasických pákových baterií, retro kohoutkových baterií, nebo úsporných termostatický baterií. Záleží čistě na vašich preferencích.

Rozhodně nesmíme opomenout kartuš, ta dostává nejvíce zabrat, jelikož se  v ní mísí teplá a studená voda. Její kvalita má silný vliv na celkovou životnost baterie. Vybírejte si proto takové umyvadlové baterie, které v sobě mají kartuše z kvalitního materiálu.

 
2299
2300122992300
Značky

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.