Sprchové dveře

Výběr sprchových dveří nepodceňujte, myslet na něj byste měli již při plánování koupelny. Musíte vzít v úvahu celkovou velikost koupelny i sprchového koutu a především místo, které kolem něj budete mít. Jakmile tedy máte rozvržení hotovo, můžete se pustit od výběru.Sprchové dveře vybíráte v případě, že toužíte po krásném designovém sprchovém koutu, který jíž není zkompletovaný. 

Základním rozdělovacím kritériem je otevírání dveří. Nestárnoucí klasikou jsou dveře posuvné. Ty najdou své uplatnění téměř všude, především se hodí do menších koupelen, kde trochu bojujete s kapacitou a tudíž si nemůžete dovolit otevírání do prostoru. Při výběru tohoto typu dveří se zaměřte na velikost posuvných koleček. Místo posuvných dveří můžete do malé koupelny zvolit i zalamovací dveře, které vám také částečně uspoří tolik vzácné místo. Pantové dveře si můžete dovolit do větších koupelen, kde vás tolik netlačí prostor okolo sprchového koutu. Čiré sklo pantových dveří dodává sprchovému koutu naprostou eleganci s nádechem moderna.

Ať už si vyberete jakýkoliv typ dveří, nezapomínejte na hlavní funkci všech dveří a tou je těsnost. Dveře do sprchy vám vždy musí dokonale těsnit, aby voda nevytékala ven a nezpůsobila tak mokrou pohromu ve vaší koupelně.

 
5990
149901599014990
Značky

Stránka 1 z 11 - 131 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 11 - 131 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.